• Свеж
Момени Геометриски Модерна Област Килими, Беж

Момени Геометриски Модерна Област Килими, Беж

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Додадете допир На Американскиот Југозапад со земјениот стил на овој модерен тепих во областа. Овој асортиман на украсни подови има нежно затемнета сива, беж и сина палета на бои и високо-низок куп што ги нагласува графичките геометриски обрасци како дијаманти и ленти. Со избалансирани, рустикални дизајни, оваа елегантна серија рачно тафтувани волнени килими носи долготрајна елеганција во областите со голем сообраќај и мирни простори. Внатрешен Килим. Произведено Во Индија. Рачно Ткаени. 80% Волна и 20% Вискоза Без Подлога. Висина На Купот : 0,5".

Детални спецификации

Додатоци на производи