• Свеж
#Фитдад Дуксер За Возрасни Со Качулка

Фитдад Дуксер За Возрасни Со Качулка

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Овој спортски дуксер содржи "#ФИТДАД " напред на Дуксер Со Качулка За Возрасни. 50/50 Поли/Памучна Маичка Со Качулка. Двојна обложена хауба и врвка за влечење. Двојно зашиен џеб за торбичка. Поставени ракави, 1х1 атлетско ребро со Ликра. Печатени во И испратени ОД САД на увезена облека. Машинско перење ладна вода, не користете белило. Падне сува ниска температура. Не железо декорација. Групата За Облека Панда е сертифициран мал бизнис. Дуксер Со Качулка. Тешка ткаенина од 7,75 унци. Шиење со двојна игла. Покријте го зашиениот врат; лента рамо до рамо. Печатени ВО САД.

Детални спецификации

Додатоци на производи