• Свеж
Бо Ковчег Отстранлив Вештачки Целосен Капак Долга Балерина Лажни Нокти Носливи Лажни Нокти Совети За Нокти 04

Бо Ковчег Отстранлив Вештачки Целосен Капак Долга Балерина Лажни Нокти Носливи Лажни Нокти Совети За Нокти 04

DEN 107.68

Од стока
Во магацинот

100% сосема нов и висок квалитет. Тип На Ставка : Долга Балерина. Лесен За Употреба. Погоден за употреба со апликации од гел, акрилик или фиберглас. Предмет Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Пакетот Вклучува : . 24 парчиња/Кутија Лажни Совети за Нокти+притиснете лепак. 24 парчиња/Кутија Ковчег Отстранлив Вештачки Целосен Капак Долга Балерина Лажни Нокти Носливи Лажни Нокти Совети за Нокти 04.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Комплет За Пенкало За Собирање кристали, Уметност За Нокти Точки За Нокти БЕШЕ ЦИЛИНДРИЧНА Форма НА Пенкало САМОСТОЈНО За Салони

Комплет За Пенкало За Собирање кристали, Уметност за Нокти 12 парчиња Восок Со Точки За Нокти ЦИЛИНДРИЧН�

DEN 1.00

Џиаросвеи Торба Нокти Уметност Монистра Декоративни Маникир Алатки Блескави Кеси Чаши Ноктите Кристали За Декорација На Ноктите

Опис : Кристалите за нокти се зачудувачки, сјајни, водоотпорни и долготрајни, што ги прават вашите нокти

DEN 1.67

Сјајна Природна Гола Преса На Трапезоиден Балет Лажни Нокти Долги Аб Блинг Скапоцени Камења Деко Рачно Изработен Ковчег Балерина

3д сјајна кристална мода лажни нокти лесни за нанесување и отстранување Тоа ги Прави Вашите Нокти Модни,

DEN 3.33