• Свеж
Пешачење Дедо Исто Како Нормален Дедо Освен Многу Поладна Машка Маица Пешачење На Дедо Другар Деца Детска Кошула Младост

Пешачење Дедо Исто Како Нормален Дедо Освен Многу Поладна Машка Маица Пешачење На Дедо Другар Деца Детска Кошула Младост

DEN 223.84

Од стока
Во магацинот

Пешачење Дедо Исто Како И Нормалниот Дедо, Освен Многу Поладна Машка Маица За Пешачење На Дедо, Детска Кошула За Деца Е одличен комплет за појавување. Кај Мама и Мојата има соодветни комплети за секого. Ние нудиме удобни и секојдневни стилови за семејства, пријатели и малите. Тие се одлични подароци, добри за секојдневно носење и за специјални прилики! Печатени ВО САД. 100% памук. Широк Избор На Големини, Бои и Стилови. Достапни Големини за Возрасни, Млади, Мали Деца и Доенчиња. Вистинско Мастило На База На Вода Што Е Еколошко. Сертифицирана Перење Која Е Светла и Долготрајна. Компатибилен СО CPSIA Тоа Е Безбедно за сите Возрасти.

Детални спецификации

Додатоци на производи