• Свеж
Пијан, но добро момче Мексико велејќи маица

Пијан, но добро момче Мексико велејќи маица

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

Цврсти бои : 100% памук; Хедер Греј : 90% памук, 10% полиестер; Сите други Хиткерс : 50% памук, 50% полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машински миење. Лесен, класичен вклопување, ракав со двојно игла и пијан од долниот дел од полите, но добро момче Мексико велејќи маица.

Детални спецификации

Додатоци на производи