• Свеж
4 јули Кошула Без Ракави За Мажи, Мажи Без Ракавимодна Кошула Без Ракави, Машки Маици

4 јули Кошула Без Ракави За Мажи, Мажи Без Ракавимодна Кошула Без Ракави, Машки Маици

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

100% Полиестер. Машки врвови модно лето. Совети за големина - - - ве Молиме проверете ја нашата слика на табелата со големини, благодарам. Машинско Перење или Миење Раце. Мрежестата ткаенина обезбедува насочена вентилација, нема да се намали,мала тежина и овие врвови на резервоарот се убави и ладни за топлите денови за вежбање. Оваа лесна машка печатена Маица има живописно печатење однапред и назад на супер мека врвна памучна конструкција. Секој панел е исечен и зашиен заедно од квалификувани занаетчии за да се обезбеди графичко и удобно вклопување со висока дефиниција. Дизајнот без ракави ви овозможува подобро да ја прикажете вашата фигура. Совршен за теретана ,за трчање, улична облека или дури и само надвор.Овој елек е најдобриот избор. Добивање нарачка повеќе бои, носете го во различни прилики.Секој тренинг или лежење, сите ќе ви треба. Лето, вежбање во теретана, музички фестивали, концерти, забави, секојдневна облека, плажа, рејв облека или каде и да ве одведат вашите авантури. Доживејте ги омилените летни денови со палми и прошетки покрај море Каде и да ве одведат вашите патувања. . 4 јули Кошула Без Ракави За Мажи, Мажи Без Ракавимодна Кошула Без Ракави, Машки Маици, 100см (Дете).

Детални спецификации

Додатоци на производи