• Свеж
Trevco CBS2057-TT- Star Trek & Tng Сезона епизода Краток ракав маица маица, бела- средна- дете

Trevco CBS2057-TT- Star Trek & Tng Сезона епизода Краток ракав маица маица, бела- средна- дете

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Стар Трек & ТНГ Сезона 2 Епизода 15 Краток ракав маица маица Тревко Производите се обезбедени за сигурност и издржливост што има висок квалитет и стандард. Нашите производи се дизајнирани со ажурирани дизајни и креативност. Ние секогаш работиме кон да ги исполниме барањата на нашите крајни корисници. Features High Quality Pre Shrunk Machine Washable Specifications Color : White Size : Medium - 3 Toddler Age Group : Toddler Sleeve Type : Short Sleeve Material : 100% Cotton Imprint : Star Trek & Tng Season 2 Episode 15- SKU : TCSW870334 Trevco CBS2057-TT-2 Star Trek & Tng Season 2 Episode 15 Short Маица за памук на ракав, бела - средна - 3 дете.

Детални спецификации

Додатоци на производи