• Свеж
Лигата На Правдата На Америка Дц Пикселирани Херои Над Логото Возрасни Л-Ракав Маица

Лигата На Правдата На Америка Дц Пикселирани Херои Над Логото Возрасни Л-Ракав Маица

DEN 495.84

Од стока
Во магацинот

Дизајнот прикажан е отпечатен само на предниот дел на маичката. Нема дизајн на задниот дел од маичката.Оваа маица е рачно изработена и уникатна, користејќи висококвалитетен 100% памук. Овој графички дизајн за печатење е отпечатен само на предниот дел на кошулата.Сликата е за јасност. Поради различни компјутерски монитори/калибрации, боите може да варираат од сликата. Лигата На Правдата На Америка ДЦ Пикселирани Херои Над Логото Возрасни Л-Ракав Маица.

Детални спецификации

Додатоци на производи