• Свеж
Дефиниција За Глампување Како Кампување Помалку Валкана Маица

Дефиниција За Глампување Како Кампување Помалку Валкана Маица

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Подигнете го вашето искуство на отворено со нашата "Дефиниција За Глампување : Како Кампување, Помалку Валкана" Маица! Оваа маичка е духовит поглед на гламурозната страна на кампувањето, совршена за оние кои ја сакаат природата без да ја жртвуваат удобноста. Со разиграна дефиниција, ја доловува суштината на глампувањето на лесен начин. Изработена за удобност и стил, таа е совршена облека за оние кои уживаат во допир на луксуз во нивните авантури на отворено. Носете го гордо и оставете го вашиот дух на глампување да блесне! . Унисекс тешката памучна маичка е основниот елемент на секоја гардероба. Тоа е основата врз која расте секојдневната мода. Се што му треба е персонализиран дизајн за да ги подигне работите на профитабилност. Специјално откачените влакна обезбедуваат мазна површина за врвна живост и острина на печатењето. Нема странични шевови значи дека нема чешање прекини под рацете. Рамената имаат лента за подобрена издржливост. . : 100% памук (содржината на влакна може да варира за различни бои). : Средна ткаенина (5,3 мл/ид2 (180 г/м2)). : Класично вклопување. : Солза-далеку етикета. : Работи точно На Дефиницијата За Глампување со големина како Кампување Помалку Валкана Маица.

Детални спецификации

Додатоци на производи