• Свеж
Женска Секојдневна Мода Удобна Блуза Со Цветни Врвови Со Кратки Ракави, блузи за жени, кошули за жени, женски работни блузи и блузи

Женска Секојдневна Мода Удобна Блуза Со Цветни Врвови Со Кратки Ракави, блузи за жени, кошули за жени, женски работни блузи

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Женска Секојдневна Мода Удобни Блузи Со Цветни Кратки Ракави Со Врат Со Врат Карактеристики : Повод : Секојдневен,Далиј,Забава,Одмор и многу повеќе. Изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење! Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Лесен, мек и дише.Пол : Женски Стил : Лежерна Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Жени Со Големина на Големина.USUKEUBust Sleeve Length Shoulder SSmall4-66-83684-108cm/33.07-42.52"59cm/23.23"45cm/17.72"35cm/13.78"MMedium8-1010-123888-112cm/34.65-44.09"60cm/23.62"46cm/18.11"36cm/14.17"LLarge12-1414-164092-116cm/36.22-45.67"61cm/24.02"47cm/18.50"37cm/14.57"XLX-Large16-1818-204296-120cm/37.80-47.24"62cm/24.41"48cm/18.90"38cm/14.96"Size : SSize. : Small US : 4-6 UK : 6-8 EU : 36 Bust : 84-108cm/33.07-42.52"Sleeve : 59cm/23.23"Length : 45cm/17.72"Shoulder : 35cm/13.78"Size : MSize. : Medium US : 8-10 UK : 10-12 EU : 38 Bust : 88-112cm/34.65-44.09"Sleeve : 60cm/23.62"Length : 46cm/18.11"Shoulder : 36cm/14.17"Size : LSize. : Large US : 12-14 UK : 14-16 EU : 40 Bust : 92-116cm/36.22-45.67"Sleeve : 61cm/24.02"Length : 47cm/18.50"Shoulder : 37cm/14.57"Size : XLSize. : X-Large US : 16-18 UK : 18-20 EU : 42 Bust : 96-120cm/37.80-47.24"Sleeve : 62cm/24.41"Length : 48cm/18.90"Shoulder : 38cm/14.96" 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Ултра мазно чувство, секое убаво разгледување на дизајнот, само за вас. 3.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. 4.Ве прават супер секси и заводливи. 5.Се фокусира на совршена Кошула Без Ракави за вас.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Комбинезон ксисака Летни Памучни Ленени Комбинезони Врвни Исечени Панталони Без Ракави Со Џебови Секојдневен Ромпер Лабав

Жени Дами Печатени Летни Без Ракави Без Грб Лабави Долги Костими За Играње Ромпери Комбинезон Карактер�

DEN 271.52

Мажи Модна Блуза Врвен Тропски Стил Печатење Хаваи Летна Кошула Машки Печатени Кошули Кратки Ракави Копче Надолу Облека За Плажа

Големина : S Биста : 108cm / 42.52" Рамо : 47cm / 18.50" Ракав : 23cm / 9.06" Должина : 73cm / 28.74" Големина : M Биста : 116cm / 45.67" Рамо :

DEN 2.00

Фесфес Машки Врвови Со Кратки Ракави Секојдневно Љубовно Печатење Маица Со Тркалезен Врат Основна Продажба На Блуза на Дозвола

Мажи Краток Ракав Обичен Електрокардиограм Љубов Печатење Круг Вратот Пуловер Маица Блуза Карактерист

DEN 271.84

Лументо Машка Блуза Ревер Врат Божиќни Врвови Преден Патент Божиќна Поло Маица Секојдневен Пуловер Маица Со Долги Ракави Црвена

Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Божиќна Поло Кошула, Кошула За Вратот На Реверот, Секојдн

DEN 255.84