• Свеж
Honeeladyy Атрактивни Дами Низок Пораст Транспарентен Леопард Печатење Чипка Дише Гаќи

Honeeladyy Атрактивни Дами Низок Пораст Транспарентен Леопард Печатење Чипка Дише Гаќи

DEN 263.68

Од стока
Во магацинот

1 ПАРЧИЊА Атрактивни Дами Ниско-Пораст Транспарентен Леопард Печатење Чипка Дише Гаќи карактеристики : 1.Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност.2.Ултра допирно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот. 3.Се фокусира на совршена долна облека за вас, не Само неповторливо Привлечна. 4.Ве прават супер Привлечни и заводливи.5.Служат како ноќна облека и исто така стимулативен Атрактивен комплет за сексуалниот живот на двојките. Пол : Женскисезона : Цела сезонапригода : Дневен Материјал : Полиестердекорација : Непакуваното пакување вклучува : 1пц Гаќи Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 61-67см/24.02-26.38 "Хип : 80-88см/31.50-34.65" 1.Максимална Заштита Породилна И Периодична Долна Облека : апсорпција до 4 тампони за време на инконтиненција, тежок менструален проток, исцедок, мочање или ненадејно протекување. Нашата долна облека за повеќекратна употреба осигурува дека сте целосно заштитени во време на потреба. 2.Совршена Ноќна Облека : спијте безбедно и здраво, без разлика дали лежите на грб или напред, со целосна заштита од напред кон назад, вашите чаршафи ќе бидат заштитени од тежок менструален проток, неправилни дамки и случајни празнења. 3.Се чувствува Како Обична Долна Облека : збогувајте се со непријатните влошки и санитарната облека со нашата најпопуларна долна облека за заштита од периодот. НАШИОТ НОВ и ПОДОБРЕН дизајн кој лесно се вклопува подобро од кога било обезбедува целосна покриеност без да се чувствувате гломазни. 4.Еколошки И Лесен За Чистење : заштедете пари на влошки и тампони со нашите одржливи гаќички за повеќекратна употреба. Тие не само што се удобни, туку се поефикасни од санитарното абење и лесни за чистење, едноставно исплакнете и измијте ја машината. 5.Долна облека со висок струк : дизајнот со Висок пораст со широк растеглив појас нуди умерена потпора на стомакот и го намалува изгледот на горниот дел од мафините.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Кратка Долна Облека За Жени Контраст Обврзувачки Врв За Шевове-Кратки Гаќички За Шевове Со Боја-Краток Памучен Лифт Долна Облека

Кликнете Додај во Кошничка сега за да ја добиете вашата секојдневна, но дише долна облека целосно без ри

DEN 3.00

вендунид женска долна облека Женски Беспрекорни Гаќички За Бикини Меко Истегнување Невидливи Гаќички Без Шоу Хипстерска Долна

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 2.00

Бикини Долна Облека За Жени Невидлива Памучна Долна Облека Гаќи За Истегнување Со Висок Струк Меки Гаќи Дами Целосна Покриеност

Женски Висок Струк Кревање Стомак Колк Дише Високи Еластични Стебла Бикини Мала Долна Облека Сезона : Л�

DEN 302.24