• Свеж
Губотаре Бебе Девојка Чевли Бебе Момчиња Девојчиња Влечки Нелизгачки Долни Зимски Чизми Останете На Креветчето Куќа Чевли, Розова 22

Губотаре Бебе Девојка Чевли Бебе Момчиња Девојчиња Влечки Нелизгачки Долни Зимски Чизми Останете На Креветчето Куќа Чевли, Розова

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Детски Момчиња Девојчиња Мачки Спортски Чевли За Трчање Бебе Новороденче Обични Чевли Чевли За Девојчиња 9 Години Пол : Момчиња, Девојчиња ① ТОПЛО/ОТПОРНО на ЛИЗГАЊЕ, дебелите стапала се потопли од чевлите со чорапи. Бебето нема да настине кога ќе оди на ладни подови.Овие чизми за бебиња и мали деца имаат гумени држачи на стапалата за да спречат лизгање и паѓање на дрвени подови и мазни површини. ①МАРИЈАЛНИ овие чизми се направени од мека, удобна и дише шерпа/руно. Поминаа безбедносни тестови и немаат иритација на кожата на бебето,флексибилни и лесни што ги прави удобни за носење. ●ТОПЛА ПОСТАВА●Меко кратко крзно обложено и одвојлива влошка. Густата топла обвивка од пената го блокира надворешниот студ, проверете дали целото стапало на вашето бебе е опкружено со топлина. ●ОСТАНУВА на МАЛИ СТАПАЛА ● овие бебешки влечки За разлика од обичните чорапи, дизајнот на затворање на ремените за куки и јамки, бебешките чизми остануваат на нозете на вашето бебе дури и преку лазење, крстарење наоколу, зафатено одење или тешки удари! Нашиот дизајн поминува покрај глуждот за удобен, отпорен на чизми. ●Најдобар подарок_ Стилски симпатични чевли за девојчиња за бебиња Е Најдобриот Подарок За Туширање за Новороденче. Одлично за секојдневна употреба и направете совршен Туш За Бебиња, Роденденски Подарок.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Кокопеанут Слатки Деца Влечки Лав Папучи Зимски Кадифен Топла Куќа Чевли Бебе Удобно Момчиња Симпатична Цртан Филм Памук Сандали

Без Разлика Дали Е Вклучен : YESOrigin : Копното China CN : Fujianoutsole Материјал : Пвц Чевли Должина : 13,5 см,14,5 см,15 см,16

DEN 1.33

ВЛЕЧЕНИ Влечки За Мали Деца Момчиња Божиќни Топли Чевли Меки Удобни Чевли За Мали Деца Чевли За Затоплување За Девојчиња И Момчиња,

Папучи За Мали Деца Момчиња Божиќни Топли Чевли Меки Удобни Чевли За Мали Деца Чевли За Затоплување За Д

DEN 239.84

Ротосв Девојки Момчиња Чорапи Папучи Креветче За Предвокер Чевли Цртан Филм Први Патнички Чевли Симпатична Гумена Единствена

Опис : Пол : Девојчиња, Момчиња, Бебе, Доенче, Новороденче, Мало Дете, Деца, Детски Стил : Чорапи, Чевли За Ч�

DEN 415.84

Ротосв Чевли За Чорапи За Новороденчиња Меки Стапала Подни Влечки Први Шетачки Чорапи Секојдневна Нелизгачка Влечка Внатрешна

Опис : Пол : Девојчиња, Момчиња, Бебе, Новороденче, Мало Дете, Деца, Детски Стил : Чорапи, Чевли За Чорапи, Ч�

DEN 0.67

Дрвени Чевли За Чорапи За Мали Деца Први Чорапи За Шетачи Папучи За Подот Пред Пешачење Внатрешни Домашни Чевли Цртан Филм Влечки

Опис : Пол : Девојчиња, Момчиња, Бебе, Новороденче, Мало Дете, Деца, Детски Стил : Чорапи, Чевли За Чорапи, Ч�

DEN 2.33