• Свеж
SATCO Watt A-Плус LED CCT Избор и Моќност На Избор Продолжен магнат база colorquick Технологија PowerQuick Технологија

SATCO Watt A-Плус LED CCT Избор и Моќност На Избор Продолжен магнат база colorquick Технологија PowerQuick Технологија

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

65 Вати А-Плус 37 LED CCT Избор И Моќност На Избор Продолжен магнат база colorquick Технологија Power Quick Технологии13167, satco 65 вати, ex39 база, а-Плус 37 светилка е едно од најновите дополнувања на СЕМЕЈСТВОТО HI-Pro LED, обезбедувајќи до 85% заштеда на енергија и многу напредни функции. Технологиите за избор на моќност на colorquick CCT и Power Quick wattage значи поголема разноврсност и прилагодена светлина за специфични апликации. Дизајнирана да произведува високо излезно светло со над 300 степени на осветлување, оваа светилка е совршена за комерцијални тела за столбови, пост-врвно осветлување и апликации со висок таван, за да именува неколку. Помала големина на јакна и основа нагоре, надолу или хоризонтална употреба ја прави оваа наша најразновидна светилка"а" до денес. Напредниот дизајн на ладилникот обезбедува долг животен век, помалку технологија за избор НА CCT за Одржување CCT и технологија за Избор На Моќност достапна со Прекинувач За избор Влажна локација оценета за внатрешна или надворешна употреба Оценета За целосно затворени тела Намалена големина на јакна И вградена заштита ОД пренапони Fcc/Ro HS во согласност Со Затемнување; 80 CRI лесен квалитет Напреден дизајн на ладилник обезбедува долг животен век, помалку одржување. Технологија за избор на COLORQUICK CCT и технологија за Избор На Моќност на Моќност достапна со прекинувач за избор. Влажна локација оценета за внатрешна или надворешна употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Складирање Складирање Круг Крпа Складирање Божиќ Светлина Сијалица Торба Торба Торба Божиќ Сет Одмор Домаќинство И Организатори

Божиќна Торба За Складирање На Светло Торба За Складирање На Ткаенина Божиќна Сијалица Тркалезна Торба

DEN 207.20

Светилки Мувла Силиконски Чип База САМ МУВЛА Смола Светилка Калапи Домашна Декорација Подароци Занаетчиски Материјали Моделирање

Опис : Еднократно : калапот ЗА СИЈАЛИЦА СО СИЛИКОНСКА ЛЕР не само што може да ви обезбеди меко, удобно чув

DEN 3.00