• Свеж
Кара Дама Женски Дводелен Секси Еднобоен Тенок Бикини Костим За Капење Жолта XXL

Кара Дама Женски Дводелен Секси Еднобоен Тенок Бикини Костим За Капење Жолта XXL

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

Возбудува Жени Леопард Печатење Сет, Врвот со шпагети ремен, отстранлив мек градник поместена, немаат долна жица, широк грб бенд, добро да се покријат вашето тело. Убава еластичност на половината лесна за носење, а стилот со висок крој ве прави да изгледате витко, секси и уникатно, ви покажува повеќе ласкави. Овој бикини костим за капење за жени со секси покриеност, ретро костим за капење, совршен за одмор, пливање, базен, кампување, трчање на плажа или друга пригода. Препорачајте Миење Раце И Закачете Суво Со Ладна Вода. Ве молиме не користете Белило. Табелата Со Големини е различна од нашата вистинска големина, ве молиме земете ја нашата табела со големини во деталниот опис за повикување. . Точка специфики. Пол : Жени. Сезона : Лето. Повод : Дневно, базен, Море. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Стил : Секси, Каузална. Пакетот вклучува : 1сет Костими За Капење (Кои Содржат Градите Рампа). ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината. Size Bust Waist Hip S70cm/27.56"69cm/27.17"74cm/29.13"M74cm/29.13"73cm/28.74"78cm/30.71"L79cm/31.10"78cm/30.71"83cm/32.68"XL84cm/33.07"83cm/32.68"88cm/34.65"XXL89cm/35.04"88cm/34.65"93cm/36.61" Size : SBust : 70cm/27.56"Waist : 69cm/27.17"Hip : 74cm/29.13"Size : MBust : 74cm/29.13"Waist : 73cm/28.74"Hip : 78cm/30.71"Size : LBust : 79cm/31.10"Waist : 78cm/30.71"Hip : 83cm/32.68"Size : XLBust : 84cm/33.07"Waist : 83cm/32.68"Hip : 88cm/34.65"Size : XXLBust : 89cm/35.04"Waist : 88cm/34.65"Hip : 93cm/36.61" Ткаенината има добра еластична, мека и пријателска за кожата. Костими за капење жените прават да изгледате витко, секси и уникатно, убаво ги прегрнуваат вашите облини за да го комплетираат ласкавиот изглед на плажа. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило. Немојте Да Се Исушите. Повод : совршен е за лето, костими за капење, облека за плажа, забава на плажа, забава во базен, СПА ЦЕНТАР, одмор. Исто така добар избор за меден месец и жени пријатели подарок. 100% Гаранција За Задоволство : ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со крајно позитивно искуство за купување! Ако има проблем со големината на производот или која било друга причина што не сте задоволни со нашиот производ, затоа само стапете во контакт и ќе ви помогнеме без проблеми, без проблеми!.

Детални спецификации

Додатоци на производи

КАИЧ Танга Бикини Костим За Капење За Жени Женски Отсечени Пресврт Предната Долна Жица Бикини Костими За Капење Костими За Капење

Жените Секси Завој Завој Бикини Постави Притисни Нагоре Бразилски Костими За Капење Облека За Плажа До�

DEN 415.04

Бикини Комплети За Жени Подароци За Жени, Женски Костим За Пливање Обложен Костим За Капење Монокини Костими За Капење Притисни

Женски Костим За Пливање Обложен Костим За Капење Монокини Костими За Капење притисни Нагоре бикини сп�

DEN 319.84

Комплети За Бикини За Жени V Исечете Шупливи Костими За Капење Со Висок Струк Запрепастете Ги Рушените Костими За Капење Костими

Врв : Широки ремени и без отстранлив врв за бикини за полнење, градник За Склекови, Класичен Преден Дел З�

DEN 3.00

Пливање Топ Женски Бикини Цврст Комплет Костим За Капење Два Исполнети Градник Костими За Капење Облека За Плажа Врвови За Пливање

Стил : , Каузална Големина на табелата : Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМ

DEN 319.84

Бикини Комплети За Жени Ребрести Еднобојни Бикини Прстен Жица Бикини Костим За Капење Дрска Танга Костими За Капење Сет За Бикини

Костими За Капење За Жени Костими За Капење Цветен Принт Бикини Контрола На Стомакот Костими За Пливање

DEN 3.33

Руиматаи Женски Костими За Капење Летен Женски Моден Бикини Комплет Костим За Капење Две Печатење Прашка Костими За Капење Облека

Женски Моден Бикини Комплет Костим За Капење Дводелно Печатење Прашка Костими За Капење Облека За Плаж�

DEN 271.84

Две Жени Бикини Сет Костими За Капење Костими За Капење Летен Халтер Облека За Плажа Висок Струк Костим За Капење Сурфање Пливање

Спецификации· * Состојба : Ново Со ознаки : сосема нов, неискористен и неносен предмет во оригиналниот па

DEN 319.84