• Свеж
А.Девојка ПРО.покриеност HD Висока Дефиниција Долга Облека Осветлувачка Основа, Кафе

А.Девојка ПРО.покриеност HD Висока Дефиниција Долга Облека Осветлувачка Основа, Кафе

DEN 191.84

Од стока
Во магацинот

Течната основа за осветлување со долга облека со висока дефиниција е идеална за беспрекорен изглед, целосна завршница на покриеност. Лесната формула е удобна за целодневно носење. Формулата без парабен со додадени антиоксиданси помага во хидратација и подобрување на изгледот на кожата. Сега е достапен за да се прошири опсегот на бои уште подалеку, иновативен миксер за бела основа за прилагодување и прилагодување на бојата. Л.А. ДЕВОЈКА ПРО.покриеност HD Висока Дефиниција Долго Носат Осветлување Основа : Идеален За беспрекорен изглед, целосна покриеност заврши. Лесната формула е удобна за целодневно носење. Формулата без парабен со додадени антиоксиданси помага во хидратација и подобрување на изгледот на кожата.

Детални спецификации

Додатоци на производи