• Свеж
Miayilima Макси Фустани За Жени Краток Ракав О Вратот Чад Еластична Половината Нивоа Макси Фустан Лето Бохо Сплис Цветни Печатење Ракети Сонце Фустани

Miayilima Макси Фустани За Жени Краток Ракав О Вратот Чад Еластична Половината Нивоа Макси Фустан Лето Бохо Сплис Цветни Печатење

DEN 574.08

Од стока
Во магацинот

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01 "Рамо : 38см/14.96" Половината : 54-70см/21.26-27.56" Ракав : 20см/7.87" Должина : 131см/51.57". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см/38,58" Рамо : 39см/15,35" Половината : 58-74см/22,83-29,13" Ракав : 21см/8,27" Должина : 132см/51,97". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 102см/40.16 "Рамо : 40см/15.75" Половината : 62-78см/24.41-30.71 "Ракав : 22см/8.66" Должина : 133см/52.36" . Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 106cm/41.73 "Рамо : 41cm/16.14" Половината : 66-82cm/25.98-32.28 "Ракав : 23cm/9.06" Должина : 134cm/52.76" . Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 110cm/43.31 "Рамо : 42cm/16.54" Половината : 70-86cm/26.77-33.86" Ракав : 24cm/9.45" Должина : 135cm/53.15" . Женски Краток Ракав О Врат Чаден Еластичен Макси Фустан На Половината Летен Бохо Цветни Ракети Фустани За Сонце Специфики На Предметот : Сезона : Летен Пол : Женски Материјал : Тип На Полиестерпетер : Цветни Должина На Ракавот : Кратка Дебелина На Ракавот : Стандардникарактеристики Мек материјал, лесен и удобен, Совршен За Зимата!€Карактеристики€Тенок појас, секојдневен, quystyle, Quesy Style Quesual Style Quision Design Que Елегантен цветен принт, висок струк, стилски и quodes Прилики, секојдневно носење, матурска, клуб, патување,забава,канцелариска забава,забава со опашка,новогодишна забава,Роденден, Датум За Божиќен одмор итн.Пакетот вклучува : 1 Компјутер Женски Фустан Ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Одлично За Забава, Дневно, Плажа, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Фустани За Жени Секојдневен Женски Плус Големина Секојдневен Фустан Еднобоен V Вратот Долг Ракав Зимски Пад Основен Секојдневен

Погоден за летна aut, зима и пролет, ќе ве стопли и лесни Ви благодариме за вашиот купите маица, фустан;про�

DEN 255.84