• Свеж
Ballsfhk Женски Партија Бран Точка Боја Долг Ракав Ретро Фустан Ракав Гренадин Фустан пролет фустани за жени 

Ballsfhk Женски Партија Бран Точка Боја Долг Ракав Ретро Фустан Ракав Гренадин Фустан пролет фустани за жени 

DEN 671.84

Од стока
Во магацинот

Женски Партија Бран Точка Боја Долги Ракави Ретро Фустан Ракав Гренадин Фустан Карактеристики : } Овој Фустан За Обвивка Е Изработен Од Удобна Ткаенина.Карактеристики : Фустан За Забава, Вечерен Фустан,Рамо Од Роса,Плус Големина,Мини Фустан,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, пролетен и Летен секојдневен Фустан.Прилика : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето ,umn и Пролет.Моден дизајн, Сосема Нов, квалитетен!Сезона : Лето, Есенски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : Ракав За Печатење : Кратка Дебелина На Ракавот : Стандарден Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Фустан Големеусукеубустваисточен Ракав length Length S483486cm/33.86"68cm/26.77"120cm/47.24"57cm/22.44"86cm/33.86"M6103690cm/35.43"72cm/28.35"124cm/48.82"57.5 cm/22.64"88cm/34.65"L8123896cm/37.80"78cm/30.71"130cm/51.18"58cm/22.83"90cm/35.43"XL101440102cm/40.16"84cm/33.07"136cm/53.54"58.5 cm/23.03"90cm/35.43"XXL121642108cm/42.52"90cm/35.43"142cm/55.91"59cm/23.23"92cm/36.22"XXXL141844114cm/44.88"96cm/37.80"148cm/58.27"59.5 cm/23.43"94cm/37.01"XXXXL162046120cm/47.24"102cm/40.16"152cm/59.84"60cm/23.62"96cm/37.80" Големина : СУС : 4УК : 8ЕУ : 34биста : 86см/33.86 "Половината : 68см/26.77 " Колк : 120см/47.24"Ракав length : 57cm/22.44"Length : 86cm/33.86"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 90cm/35.43"Waist : 72cm/28.35"Hip : 124cm/48.82"Ракав length : 57.5 cm/22.64"Length : 88cm/34.65"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 96cm/37.80"Waist : 78cm/30.71"Hip : 130cm/51.18"Ракав length : 58cm/22.83"Length : 90cm/35.43"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 102cm/40.16"Waist : 84cm/33.07"Hip : 136cm/53.54"Ракав length : 58.5 cm/23.03"Length : 90cm/35.43"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 108cm/42.52"Waist : 90cm/35.43"Hip : 142cm/55.91"Ракав овој фустан е изработен од мека млечна свилена ткаенина, многу лесен и супер удобен. Погоден за работа, бизнис, канцеларија или патување, одмор, училиште, дури и ноќ, забава, клупска облека. Ова е задолжителен фустан во вашиот плакар. Овој женски фустан можете да го спарите со клинови сандали и убав накит, а лесно може да се облече нагоре или надолу. Ќе имате прекрасно расположение и во лето додека го носите лесниот лабав фустан.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Фустани за Женски Женски Моден Фустан СО Среден струк В-Врат Надвор Од Рамото Печатен Темперамент На Пеперутка Со Средна должина

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 92см / 36.22" Половината : 88см / 34.65" Колк : 100см / 39.37" Должина

DEN 3.33

Зимски Фустани За Жени Жени Мода В - Вратот Бодикон Светки Фустан Долг Ракав Партија Мини Фустани Зимски Фустан Полиестер Сребрена

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 86см / 33.86" Ракав : 45см / 17.72" Рамо : 36см / 14.17" Половината : 70�

DEN 1.33

Божиќни Фустани За Жени Со Долги Ракави V Вратот Нејасни Висок Низок Фустан Одблесокот А-Линија Замав Коктел Одмор Партија Фустан

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ЗА ОБЛЕКА 24 часовен одговор на линија Qslessслободен враќа НЕКОЈ ПРАША

DEN 3.00

Женски Врат На Клучалката Летен Фустан Без Ракави Американско Знаме Патриотски Резервоар А-Линија Мини Фустан Секојдневен Краток

Дозвола И Голема Промоција И Зделки! Женски Трендовски Фустан 2023 Нови Пристигнувања, Мода И Удобност, до

DEN 287.52

Жените Цветни Ракави Лажичка Вратот Обични Фустани Лабава Мека Плисирана Течен Замав Летна Плажа Макси Резервоар Фустан Со Џебови

Ова Е Азиска големина, предлагам да купите поголема големина,ве Молиме проверете ја табелата со големин

DEN 2.00