• Свеж
Женска Пролетна Есенска Цврста Боја Џеб Со Копчиња Со Копчиња Лабава Јакна

Женска Пролетна Есенска Цврста Боја Џеб Со Копчиња Со Копчиња Лабава Јакна

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Добредојдовте во нашата продавница, се надевам дека ќе може да има среќен шопинг патување!!!. Се надевам дека нашиот производ ќе ги исполни вашите очекувања. Ако имате какви било прашања, можете да ни кажете и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Карактеристики : 100% Сосема Нов. Тип На Ставка : Јакна. Пол : Жени. Тип На Шема : Цврст. Материјал : Памук, Полиестер. Големина : S/M/L/XL/XXL. Боја : Сина,Бела,Портокалова,Розова,Црна, Камила. Пакетот Вклучува : . 1*Јакна. Забелешка : . 1 : Внимание : ве молиме дозволете грешка во мерењето од 1-2 см, проверете ја вашата големина пред да ја купите . 2 : Целата големина е азиска големина, а не американска / Европска големина, ќе има 1-2 големина помала. 3 : одрекување Од Боја : Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселот на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате ќе биде точна од вистинската боја на производот. 4 : Предложете Рачно / Машинско Перење Ладна Вода, Не Исушете Ја, Не Сушете, Не Избелувајте. *Цврст. *Лабава. *Мода.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Жени Со Качулка Обична Јакна-Зимска Топла Надворешна Облека Цветни Џебови Со Цврста Качулка Гроздобер Преголеми Палта За Спојување

Фиторон Жени Со Качулка Обична ЈакнаЗимска Топла Надворешна Облека Цветни Џебови Со Цврста Качулка Гро

DEN 799.84

Јубатуо Женски Ноќта На Вештерките Fashion И Зима Мода Секојдневен Печатен Кардиган Јакна Палта Со Средна Должина Со Долги Ракави

Продавницата јубатуо е посветена да им обезбеди На клиентите висококвалитетни, удобни, модерни, високо�

DEN 1079.84

Женски Ветробран Јакна Јакна За Загревање За Жени Жени Обичен Цврст Ревер Палто Со Долги Ракави Со Џеб Лабав Канцелариски Кардиган

Пол : Женаматеријал : Тип На Полиестерпатер : должина На Цврсти Ракави : Долга Пригода : Дневно, излегувањ�

DEN 767.84

Јакни За Жени Обични Ветроупорни Лесни Јакни Двострано Зимско Палто Гроздобер Цветен Принт Палто Bl Волна Мешавина Мантил Водоотпорен

☪【Зборови поврзани со производот + Пролетна Јакна Тропски Врвови Отворена Кардиган Појас Надворешна О

DEN 3.33

Долги Јакни Женска Комунална Јакна Женска Основна Еднобојна Копче Надолу Тексас Памучна Јакна Со Џебови Тексас Јакна Палто Тексас

Пол : Жени Повод : Секојдневно, Секојдневно Тип на шема : печатење Стил : Секојдневен Должина на ракавот : �

DEN 2.00

Женски Капут Есенски И Зимски Дами Памучна Обложена Јакна Женски Градиент Јакна Со Долги Ракави Лежерна Со Џебен Паркови Палто

Големина : S Биста : 102cm / 40.16" Рамо : 40cm / 15.75" Ракав : 56cm / 22.05" Должина : 61cm / 24.02" Големина : М Биста : 106cm / 41.73" Рамо

DEN 1007.84