• Свеж
Строген Женски Моден Секојдневен Ретро Принт Со Долги Ракави Долг Јакна Кардиган Палто

Строген Женски Моден Секојдневен Ретро Принт Со Долги Ракави Долг Јакна Кардиган Палто

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Женска Мода Секојдневен Ретро Принт Со Долги Ракави Долга Јакна Кардиган Палто Лесна и стилска надворешна облека со рамен дизајн е изработена од висококвалитетна мека ткаенина. Моден дизајн, секојдневен долг ракав, лесен капут, секојдневно секојдневно палто . Дневната тенка и шарена јакна за трчање јога погодна за млади девојки е многу погодна за јога, Пилатес, џогирање, трчање, на отворено, улица, училиште, канцеларија, работа, патување, забава и фестивал за враќање дома. Тие се исто така совршени и достапни подароци за вашето семејство, пријатели, девојки и сестри. Женска дневна облека во пролет, лето ,umn и зима.Кул за носење сезона : сезони пол : женска пригода : слободно време, забава, плажа материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : Шаховски Стил : лежерна должина на ракавот : долга должина на ракавот : Општо : Одговара на големината Како да се мие : Рачно перење во ладна вода, миење раце или машинско перење што добивте : 1 ЕЕЗ женски coat Size Bust Shoulder Sleeve Lengths110cm/43.31"45cm/17.72"55cm/21.65"119cm/46.85"M116cm/45.67"46cm/18.11"56cm/22.05"120cm/47.24"L122cm/48.03"47cm/18.50"57cm/22.44"121cm/47.64"XL128cm/50.39"48cm/18.90"58cm/22.83"122cm/48.03"XXL134cm/52.76"49cm/19.29"59cm/23.23"123cm/48.43" Size : SBust : 110cm/43.31"Shoulder : 45cm/17.72"Sleeve : 55cm/21.65"Length : 119cm/46.85"Size : MBust : 116cm/45.67"Shoulder : 46cm/18.11"Sleeve : 56cm/22.05"Length : 120cm/47.24"Size : LBust : 122cm/48.03"Shoulder : 47cm/18.50"Sleeve : 57cm/22.44"Length : 121cm/47.64"Size : XLBust : 128cm/50.39"Shoulder : 48cm/18.90"Sleeve : 58cm/22.83"Length : 122cm/48.03"Size : XXLBust : 134cm/52.76"Shoulder : 49cm/19.29"Sleeve : 59cm/23.23"Length : 123cm/48.43" Табела Со Големини : Големина : С биста : 110см/43,31" Рамо : 45см/17,72" Ракав : 55см/21,65" Должина : 119см/46,85"Големина : М Биста : 116см/45,67" ♛Два големи џебови од двете страни на кардиганот за да ги загреете рацете воumn или зима,без затворање на патент или копче,голема и густа хауба За Да ги Загреете главата и Ушите Кога сте На отворено,многу пријатни,меки и Топли зимски кардигани за жени и девојки. ♛Нејасни руно долги ракави кардиган облека,руно кардиган со џебови,шерпа јакна,руно кардиган со качулка,зимски кардигани за жени,крзнени јакни,меки палта за жени,мечкини палта, нејасни јакна жени. користи лесна нејасна ткаенина од шерпа,умерена дебелина во студена пролет,aut и студена зима,доволно топла исто како и носењето во ќебе,погодна за секојдневно носење,датум,празници,вечера,работа,училиште,зимски одмор,на отворено,дома,Божиќ, какви било секојдневни прилики. ♛Совршен за носење со хеланки панталони,фармерки,маици или плетени врвови внатре,високи потпетици, чизми. ♛Нежно перење во машина/Миење Раце се Препорачува Со Ладна Вода,Не Избелувајте, Закачувајте или исушете ја Линијата.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Ветробран Јакна Јакна За Загревање За Жени Жени Обичен Цврст Ревер Палто Со Долги Ракави Со Џеб Лабав Канцелариски Кардиган

Пол : Женаматеријал : Тип На Полиестерпатер : должина На Цврсти Ракави : Долга Пригода : Дневно, излегувањ�

DEN 767.84

Јакна Готвач Јакна Двојно Гради Еднобојни Исклучителни Копчиња Кујна Носете Мажи Жени Статични-Бесплатни Пекарница Храна Услуга

Опис : Дизајнирана Со карактеристики отпорни на дамки, непилинг, отстранување на влага и отпорни на миењ

DEN 484.64

Јакни За Жени Обични Ветроупорни Лесни Јакни Двострано Зимско Палто Гроздобер Цветен Принт Палто Bl Волна Мешавина Мантил Водоотпорен

☪【Зборови поврзани со производот + Пролетна Јакна Тропски Врвови Отворена Кардиган Појас Надворешна О

DEN 3.33

Долги Јакни Женска Комунална Јакна Женска Основна Еднобојна Копче Надолу Тексас Памучна Јакна Со Џебови Тексас Јакна Палто Тексас

Пол : Жени Повод : Секојдневно, Секојдневно Тип на шема : печатење Стил : Секојдневен Должина на ракавот : �

DEN 2.00