• Свеж
Scyoekwg Клиренс Fall Мода За Жениumn Палтоack Јакна Долг Мантил Долна Облека И Зимски Ревер Волнена Ткаенина Трендовски Врвови Црна Л

Scyoekwg Клиренс Fall Мода За Жениumn Палтоack Јакна Долг Мантил Долна Облека И Зимски Ревер Волнена Ткаенина Трендовски Врвови

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Добредојдовте Во Scyoekwg.Ви посакувам среќен шопинг!РАЗНОВРСНА : Спарете Ја Оваа Женска Јакна Со Кошули, Џемпери, Слаби Панталони, Фармерки, Чизми или Патики За Трендовски Носете Ја Закопчана Или Отворена за да Одговара на Вашиот Стил. Ќе Биде Совршен За Божиќ, Денот На Благодарноста, Празниците, Забавите И Семејните Собири**ве Молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-3 см поради рачно мерење.** Ве молиме проверете ја нашата табела со големини на сликата погоре внимателно пред да ја купите оваа ставка .**Поради светлината и екранот, може да има мала разлика во бојата, ве молиме погледнете го вистинскиот производ.Женски Зимски Капут Топла Надворешна Јакна Со Долги Ракави Кардиган Женски Дуксери Со Патент Преголем Дуксер Симпатична Есенска Секојдневна Јакна Со Врвки Со Џебови Женска Исечена Јакна Fall Зима Мода Мека Долга Ракава Отворен Преден Капут надворешна Облека и&информации За Производот : Сезона : Fall,Зима,Пролет : Жени,Девојки Повод : Дневен, Секојдневен, Забавен Стил : Секојдневен,Моден : Одговара тура До Големина Дебелина : Стандардно Како Да Се Мие : Рачно Перење Ладно Или Машинско Перење ,Закачување Или Сушење На Линија Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Нашата Табела Со Големини На Сликата Погоре Пред Да Ја Купите Оваа Ставка. Ние Сме азиски големина, Големина работи мали, Препорачуваме 1-2 големина до.(Тоа ќе биде поудобно.). Повод : оваа женска јакна е совршена за секојдневна пригода, како што се викенд излегувања, шопинг или какви било лежерни настани. Исто така е доволно разноврсна за носење во различни поставки, од канцеларија до активности на отворено. Опции за спарување : женската јакна може да се спари со голем број на дно, од фармерки до здолништа и шорцеви. Тоа е одлично парче за слоеви што може да се носи преку различни тимови, од маици до блузи. Инструкции за перење : за да ја одржите јакната во врвна состојба, се препорачува машината да ја измиете во ладна вода и да ја исушите на тивок оган. Избегнувајте користење белило или омекнувачи. Пеглајте на тивок оган доколку е потребно. зимски јакни за жени женски лесни јакни есенски капут женски јакна женски зимски јакни за жени зимски палта за жени плус големина кожна јакна женски есенски палта и јакни лесна јакна женски есенски палта и јакни.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Ветробран Јакна Јакна За Загревање За Жени Жени Обичен Цврст Ревер Палто Со Долги Ракави Со Џеб Лабав Канцелариски Кардиган

Пол : Женаматеријал : Тип На Полиестерпатер : должина На Цврсти Ракави : Долга Пригода : Дневно, излегувањ�

DEN 767.84

Јакна Готвач Јакна Двојно Гради Еднобојни Исклучителни Копчиња Кујна Носете Мажи Жени Статични-Бесплатни Пекарница Храна Услуга

Опис : Дизајнирана Со карактеристики отпорни на дамки, непилинг, отстранување на влага и отпорни на миењ

DEN 484.64