• Свеж
Машки Спортски Секојдневен Фитнес Костум Дуксер Со Дуксер панталони 2-парче Комплет Тренерка Црвена XL

Машки Спортски Секојдневен Фитнес Костум Дуксер Со Дуксер панталони 2-парче Комплет Тренерка Црвена XL

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Детали : * Големина На Ознака : М~3ХЛ, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат. Табела со големини (1 инч=2,54 см)Ознака Sizemlxl2xl3xlbustcm106111111612126nch41.7 43,7 45,7 47,6 49,6 Рамо Cm4344474951nch16,9 17,7 18,5 19,3 20,1 Sleevecm6263646566nch24.4 24.8 25.2 25.6 26.0 Врвна Должинам7173.575.577.579.5инч28.0 28.9 29.7 30.5 31.3 Хипцм108111116120124инч42.5 44.1 45.7 47.2 48.8 Панталони должина 105107109111113инч41.3 42.1 42.9 43.7 44.5 Измерено Пред Да Се Истегне, Познато Како Поставени Рамни Податоци,Ве Молиме Дозволете Отстапување Од 1~2см* Ставка Ткаенина : Полиестер* Боја На Предметот : Бела,Црна,Црвена,Зелена, Сина(Како Што Покажуваат Сликите)* Карактеристики На Предметот : Машки Спортски Секојдневен Фитнес Костум Дуксер Панталони 2-Парче Комплет тренерка* опис на предметот : применлив пол : Мени Категорија На Производи : Тренерка Должина На Облека : Лонгу Стил : Апликација За Гроздобер : 1*Маица+1*Панталони(Други Предмети Што Не Се Вклучени) Како Да Изберете Соодветна Големина?1) Користете слична облека за да се споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како Табелата со големина на рамно мерење Забелешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме, дозволете мало (€2 Cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Карактеристики : Машки Спортски Секојдневен Фитнес Костум ЈИВЕИ Дуксер панталони 2-парче Комплет Тренерка Црвена XL. Најдобар Божиќен Подарок : Совршен подарок за сопруг, дечко, тато, син или пријатели. Спарете со панталони/џогер/панталони/фармерки/спортски панталони/секојдневни панталони/покријте со палто. Погоден за : Погоден За студено време во зима, тој е совршен избор за секојдневниот живот, работа, училиште, запознавање, патување, одмор, теретана, пилатес, јога, фудбал, трчање итн. Материјал : се претпочита да се направи обложен со висококвалитетен материјал, кој има добро задржување на топлината и удобно носење. Добра Услуга : Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Детални спецификации

Додатоци на производи