• Свеж
Без граници на мажите и големите машка 7 печатени стебла за пливање

Без граници на мажите и големите машка 7 печатени стебла за пливање

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Без разлика дали легнувате покрај базенот или го натопувате сонцето на плажа, ќе победите голема со овие кул стебла за пливање од без граници. Овој машки костум за капење има удобен еластичен половината со прилагодлива влечење и е обележана со брзо сушење ткаенина и заштита од UPF. Исклучиво на. Материјал : тело : 100% полиестер микро Твил; Поставена : 100% постава за полиестерска мрежа. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; 7 ”inseam. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови; Pocketеб на копчето за грб има најважни работи. Карактеристики : вратоврска за влечење; печатење на сите; постава за мрежи; брзо сушење; UPF 50 заштита од сонце. Мажите за пливање стебла од без граници.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пимфилм Фустан Кошули За Мажи Тенок Фит Истегнување Слободен Машки Фустан Кошула Тенок Фит Патник Истегнување Виолетова Медиум

Мажите Копче Надолу Кошула Краток Пролет Печатени Врвот Ракав Повик Блуза 3Д Лето Мажи Тенок Не Брчки Фу

DEN 399.84

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќ Подароци Детски Подароци Брош

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќни По

DEN 2.33

Телефонски сапун Женски Постелнина Сите Натпревар Повик Лабава Еднобојна Плус Големина Директно Панталони Потресени Фармерки

1 Памучни и ленени обични панталони со директна нога со среден пораст2 Материјал : изработен од памук и л�

DEN 182.24