• Свеж
Преклопување на табели за кампување со мијалник за складирање со голем капацитет за пикник

Преклопување на табели за кампување со мијалник за складирање со голем капацитет за пикник

DEN 1855.84

Од стока
Во магацинот

Мијалникот за складирање е во состојба да задржи 55 фунти. Преносна торба Димензија : 33,5 " x 5 "(L x W). Пакетот вклучува : 1 x ткаенина за кампување табела 1 x настава. Водана ткаенина Оксфорд; Меша за дишење и цврста MDF за долготрајна структура за животни услуги и преносна торба за лесно носење и удобна челична рамка отпорна на Storagerust; Дизајн во форма на X и анти-лизгачки стапала за најголема стабилност прирачник за употреба и сите потребни додатоци за лесни карактеристики на склопување : разноврсна табела за кампување : Оваа преносна табела за кампување има мијалник за складирање на големи капацитети и челична рамка за преклопување, што е погодно за употреба на отворено. Можете да ги користите како водни сливови; кофи за мраз; корпи за складирање и табели за игра за деца.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Idea4Wall Рамка на платно уметнички wallид декор фаланопсис орхидеја цветна цветна фотографија минимализам модерна блиска драматична

За нас : Idea4 Wall, како професионален производител на украси за домови, е специјализиран за висококвалитет�

DEN 3.33