• Свеж
Пиксели слушалки Против Пинк Уникатен дизајн Мини Ушни Пупки За Деца Празник Подарок за игри со полнење бо мала тежина

Пиксели слушалки Против Пинк Уникатен дизајн Мини Ушни Пупки За Деца Празник Подарок за игри со полнење бо мала тежина

DEN 399.84

Од стока
Во магацинот

Безжични слушалки V77 мала тежина Во Уво Bluetooth слушалки ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ TWS Семејно Време За Контрола на Допир на iphone една слушалка е лесна како пердув на 3 g. компактната кутија за полнење е помала и полесна од јајце. Може да се чува во вашиот џеб. И пупките за уши можат да го поддржат моно/бинауралниот режим,можете да се слушате или да споделувате со вашите пријатели и да бидете врзани со двојни вградени HD микрофони, да уживате во високиот квалитет и ниската латентност на повиците и музиката без хансфри додека спортувате. Безжични Слушалки, Bluetooth 5.1 Слушалки Со Откажување На Бучава, Водоотпорен, 35h Playtimes, Стерео Безжични Слушалки За Android и i OS.

Детални спецификации

Додатоци на производи