• Свеж
Висланд Плоштад Облик Трева Мат Ткаени Кревет мат За Мали Животни Зајаче Постелнина Гнездо Џвакање Играчка Кревет Игра Играчка За Морско Свинче Папагал Зајаче Зај

Висланд Плоштад Облик Трева Мат Ткаени Кревет мат За Мали Животни Зајаче Постелнина Гнездо Џвакање Играчка Кревет Игра Играчка

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Опис : со карактеристиките на рачно изработени ткаени, без адитиви и квадратна форма, тревната подлога за хрчак може да се чува долго време и не е лесна за обликување, како и тоа е и место за одмор и играчка за мелење заби.Нашата подлога за трева од хрчак дише и отпорна на абење, која е удобно гнездо за домашни миленици, а исто така е многу погодна за домашни миленици да раѓаат бебе. Тоа е топло во зима и кул во лето, а исто така може да ги заштити нозете на миленичињата.Изработена од природен тревен материјал, играчката за скали е еколошка, издржлива за употреба и обезбедува здравје и безбедност на домашните миленици.Постојат две различни големини за да изберете : С, Л. Погоден За различни мали животни, како што се хрчаци, гербили, заморчиња, глувци, стаорци, зајаче, итн.Име на предметот : Зајак Матматеријал : Трева Карактеристики : Еколошки, Дише, Повеќенаменски Детали : С : 28см х 20см х 1см/11.02 х 7.87 х 0.39 (Прибл.) Л : 40см х 30см х 1см/15.75 х 11.81 х 0.39 (Прибл.) Забелешки : како што бојата на тревата се менува во различни сезони, бојата на тревата е случајна.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Зајак Мат Погоден За различни мали животни, како што се хрчаци, гербили, заморчиња, глувци, стаорци, зајаче, итн. Со карактеристиките на рачно изработени ткаени, без адитиви и квадратна форма, хрчакот трева може да се чува долго време и не е лесно да се обликува, како и тоа е и место за одмор и играчка за мелење на забите. Она што може да ви го понуди подлогата за трева од хрчак е тоа што може да се чува долго време и не е лесно да се обликува, како и тоа е и место за одмор и играчка за мелење заби, поради тоа што е рачно изработена ткаена, без адитиви и квадратна форма. Нашата подлога за трева од хрчак е рачно изработена ткаена, без адитиви и квадратна форма, која може да се чува долго време и не е лесна за обликување, таа е и место за одмор и играчка за мелење заби во исто време. Тоа е може да се чуваат за долго време и не е лесно да се мувла, како и тоа е и место за одмор и играчка за мелење на забите, бидејќи хрчак трева мат е рачно изработени ткаени, без адитиви и квадратни форма.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Телефонски сапун Женски Постелнина Сите Натпревар Повик Лабава Еднобојна Плус Големина Директно Панталони Потресени Фармерки

1 Памучни и ленени обични панталони со директна нога со среден пораст2 Материјал : изработен од памук и л�

DEN 182.24