• Свеж
Здцдцд Плус Сајз М-5ХЛ Женски Памучни Ленени Широки Комбинезони Панталони Зандани Лигавчиња Комбинезони

Здцдцд Плус Сајз М-5ХЛ Женски Памучни Ленени Широки Комбинезони Панталони Зандани Лигавчиња Комбинезони

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

****** ВНИМАНИЕ******. Почитуван Клиент, фотографијата, табелата со големини и описот на оваа страница на веб-страницата е обезбедена од продавачот На брендот Здцдцд, кој е ОД КОНЦЕПТИС ТЕХНОЛОГИИ САД АД. Ако претпочитате друг продавач од друга листа на опции, предложете да ја распрашате соодветната марка за да бидете сигурни дека можете да ја добиете точната големина и боја што ја сакате. Не можеме да гарантираме дека материјалот и големината од друга компанија се совпаѓаат со информациите што ги дадовме. Благодарам. Карактеристики : . Гроздобер дами шарени печатени широки dungaree целокупната харем панталони playsuit romper, кој џебови. Кога брзате да се подготвите, овој фустан е лесен-грашок за носење, а исто така и супер удобен. Погоден за дневен, летен одмор, на отворено, плажа, патување, улична облека, забава или секоја случајна пригода. Овој стилски костим за играње може лесно да се совпадне со Вашата Маица, кошула, елек, резервоар и патики, сите тренери се совршени модни колокации. Женски Целокупната. Цврста Боја. Плус Големина М-5ХЛ.Целосна Должина. Материјал : Полиестер, Изработен од лесна и дише дрес плетена ткаенина со навестување на истегнување. Жени, Плус Големина, Памучна Линија, Трегер, Во Целина, Панталони, Комбинезон, Костим За Играње. Носете на работа или надвор за време на викендот или празниците.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пимфилм Фустан Кошули За Мажи Тенок Фит Истегнување Слободен Машки Фустан Кошула Тенок Фит Патник Истегнување Виолетова Медиум

Мажите Копче Надолу Кошула Краток Пролет Печатени Врвот Ракав Повик Блуза 3Д Лето Мажи Тенок Не Брчки Фу

DEN 399.84

Телефонски сапун Женски Постелнина Сите Натпревар Повик Лабава Еднобојна Плус Големина Директно Панталони Потресени Фармерки

1 Памучни и ленени обични панталони со директна нога со среден пораст2 Материјал : изработен од памук и л�

DEN 182.24