• Свеж
Неверојатни Вам-О Супербол Избрани Бои

Неверојатни Вам-О Супербол Избрани Бои

DEN 287.84

Од стока
Во магацинот

Отскокнува до 75 стапки (22,86 м).; Направено Од Неверојатен Зектрон!; 50.000 фунти. компресирана енергија!; Избрани Бои - Ќе Се Разликуваат . Неверојатниот superball® е wham-o топката со најфантастичната топка некогаш создадена од науката! Отскокнување superball® од која било тврда површина и видете колку високо можете да ја отскокнете.50.000 фунти (22.727 кг) компримирана енергија!Отскокнува до 75 стапки (22,86 м) Неверојатниот superball® е wham-o топката со најфантастичната топка некогаш создадена од науката! Отскокнување superball® од која било тврда површина и видете колку високо можете да ја отскокнете.50.000 фунти (22.727 кг) компримирана енергија!Отскокнува до 75 стапки (22,86 м).

Детални спецификации

Додатоци на производи

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќ Подароци Детски Подароци Брош

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќни По

DEN 2.33

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметност Ѕид Декор Земја Илустрација

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметнос

DEN 351.20