• Свеж
ЛИНИЈА 1 4 50 ' - БЕЛО

ЛИНИЈА 1 4 50 ' - БЕЛО

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Sea Sense ви ги носи најквалитетните производи за најдобра цена! Сметајте на нив за сите ваши потреби за пловење. Sea Sense Шупливи Плетенка Полипропилен Сидро Линија, 1/4 "x 50', Бела : 1/4 " дијаметар. 50 ' должина. Пролет кука. Лесно оптоварување. Шуплива конструкција на плетенка. Поли влакна. Бело. 850 пауза сила. 90 безбедно работно оптоварување. Лесен за употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи