• Свеж
Ноќ на вештерките Налепници Дозвола, Dvkptbk Ноќта На Вештерките Декорација Пвц Лилјак Ѕид Налепници 3D Стерео Лилјак Налепници

Ноќ на вештерките Налепници Дозвола, Dvkptbk Ноќта На Вештерките Декорација Пвц Лилјак Ѕид Налепници 3D Стерео Лилјак Налепници

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Ноќта На вештерките Декорација Пвц Лилјак Ѕид Налепници 3 D Стерео Лилјак Налепници 80pcsfeaute : Количина : 16pcs80 парчиња мешавина големина 3 D лилјак налепница : 20pc 16, 5x5, 5 CM;20pc 12, 5x4 CM;20pc 10, 5x3, 5 CM;20pc 7x2, 5 CMA добар избор за украсување на вашиот дом, особено во ноќ на Вештеркитематеријал : Пвц БОЈА : Содржина На Црн Пакет : 5х16 парчиња налепници за ѕидни налепници. Божиќни Налепници. Слатки Налепници. Налепници За Деца. Ви Благодариме Налепници. Божиќна Декорација. Домашен Декор.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Вештачки Цвеќиња Ливчиња Од Роза Прекрасни Реални Расфрлани Ливчиња Од Роза За Романтична Ноќ, Свадби Централни Делови На Патека,

1 Лажен ливче од роза е изработен од материјал од мека ткаенина кој нема да избледи од сонце или течност �

DEN 1.00