• Свеж
КАРОЛИНИ Богатства AMB1174RUG Airedale Terrier Mommas Ватенка Машина Перат Меморија Пена Мат, 27

КАРОЛИНИ Богатства AMB1174RUG Airedale Terrier Mommas Ватенка Машина Перат Меморија Пена Мат, 27

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

КАРОЛИНИ Богатства AMB1174 RUG Airedale Terrier Mommas Ватенка Машина Перат Меморија Пена Мат, 19 X 27", мултиколирана Машина Перат Мемориска Пена Мат кој се одликува со раса специфични Airedale териер уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Уметнички дела на подот од вашата бања. Кадифен врв и многу удобен на допир. Ова Е Машина За Перење бања или кујнска подлога која е направена со Мемориска пена. Се одликува со горната површина во коралното руно и е направена со 100% микрофибер ткаенина. Целата површина е мемориска пена со целосна перница, обезбедувајќи врвна удобност. Долната страна на подлогата има површина што НЕ се лизга СБР за најдобра безбедност и погодност. Мери 19 инчи на 27 инчи и Гордо Е Отпечатен во САД со уметнички дела од нашите лиценцирани Уметници. Дизајнот е обоен во влакната на килимот за долготрајна слика. Измијте во ладна вода и исушете ја во машината за сушење на ниска температура. Следете ги упатствата за нега на ознаката на производот. Оваа Подна Подлога е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Меморија Пена Анти - Замор Мат.

Детални спецификации

Додатоци на производи