• Свеж
Дики ЕД Есенцијални Струже Панталони За Жени Природен Пораст Заострена Нога Повлекување-НА ДК005

Дики ЕД Есенцијални Струже Панталони За Жени Природен Пораст Заострена Нога Повлекување-НА ДК005

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Овие старечки пилинзи за жени имаат природен пораст и покривање на повисок струк. СТИЛ и ФУНКЦИЈА - Љубов јога панталони? И ние! Затоа создадовме стил ДК005 со удобен, широк ребро-плетен покриен еластичен појас. ДЕТАЛИТЕ ЈА ПРАВАТ РАЗЛИКАТА-Основните Работи на Дики ЕДС карго панталоните за жени вклучуваат удобно плетено ребро, соодветна лента за дифолт на џебот за товар за дополнително складирање, дискретна тонска етикета на задниот џеб и засилени точки на стрес за подолго абење. Дики бренд Пилинзите, иако се дизајнирани за медицинско поле, се совршени за просторот во академската училница. Наставниците од ЦЕЛИОТ САД веќе уживаат во удобноста, модата и сигурноста што ги обезбедува брендот Дики. Вкупно седум џебови значи дека нема да ви снема простор за складирање : два пространи предни џебови, два пространи товарни џебови (левиот има скриен џеб со инструменти и десните карактеристики на јамки со инструменти) и два задни џебови. Завршувањето со отстранување на влага ја оддалечува влагата од телото за да ви биде удобно преку долга работна смена. Дизајниран за удобност и максимална издржливост во големини ОД ХХС ДО 5ХЛ плус Ситни и Високи. Инспириран од нашите омилени јога панталони за жени. Ребро-плете : 96% полиестер / 4% спандекс.

Детални спецификации

Додатоци на производи