• Свеж
КАИШЕК За Случајот MacBook Air . Рел. Модел А М2, Пластични Хард Школка Случај Покритие, Скај Серија 0326

КАИШЕК За Случајот MacBook Air . Рел. Модел А М2, Пластични Хард Школка Случај Покритие, Скај Серија 0326

DEN 351.84

Од стока
Во магацинот

Стариот Macbook Pro 13 " Капакот На Куќиштето На Мрежницата (2022.0)е само За Моделот Број А2681. Тоа не Е КОМПАТИБИЛЕН Со Други Macbook Модел . ВЕ молиме ПРОВЕРЕТЕ ГО БРОЈОТ НА Моделот MACBOOK ПРЕД ДА ГО КУПИТЕ ЗА да СЕ ОСИГУРАТЕ дека ЌЕ ЈА ДОБИЕТЕ ТОЧНАТА ГОЛЕМИНА. Исечете Го Логодизајнот ви овозможува Да Ја Отворите/Затворите Вашата Mac Book до крај и Целосен Пристап до сите Пристаништа.Капакот на Тврдата Обвивка Mac Book содржи слој Од Гумена Маслена Боја за Мазна Гумена Надворешна Текстура-Спречете Отпечатоци од Прсти, Лизгање, Гребнатини, Капки, Нечистотија, Дамки и Други Оштетувања.2 Дизајн На Парчиња, Лесен за Инсталирање и Деинсталирање. 4 Гумени Стапала го одржуваат Вашиот Лаптоп Стабилен и Безбеден. Долниот Случај Се Вентилира За Максимална Дисипација И Исплата на Топлина. КСК КАИШЕК Мек Про Капакот На Куќиштето Од 13,3 Инчи е многу Тенок и мала тежина. Лесен и Удобен За Носење Со вашите торби. Случајот Компатибилен со 2022.0 Го Објави Macbook Air 13,6 инчи со Лента За Допир – Модел А2681. Висококвалитетниот слој и на горните и на долните капаци нуди мазна совршена површина и се чувствува убаво да се допре. Дводелна, лесна, прицврстена заштитна гумена тврда обвивка За Mac Book . Страна од редовните исечоци на пристаништето, дното на куќиштето совршено се совпаѓа со отворите за вентилација на Вашиот Macbook Air 13.6 за правилна вентилација. Исто така, има 4 гумени стапала што додава неколку милиметри одвојување на површината за да се зголеми циркулацијата на воздухот. Овој случај Macbook Air M2 доаѓа со горниот капак и долниот капак и капакот на тастатурата, Прецизните исечоци овозможуваат целосно пристап до сите порти и карактеристики, приклучете го полначот, кабелот или слушалките без да го отстраните куќиштето.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Телефонски сапун Женски Постелнина Сите Натпревар Повик Лабава Еднобојна Плус Големина Директно Панталони Потресени Фармерки

1 Памучни и ленени обични панталони со директна нога со среден пораст2 Материјал : изработен од памук и л�

DEN 182.24

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметност Ѕид Декор Земја Илустрација

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметнос

DEN 351.20