• Свеж
Тркало Лого И Центар Собранието Одговара изберете: 2005-ТОЈОТА ТАКОМА

Тркало Лого И Центар Собранието Одговара изберете: 2005-ТОЈОТА ТАКОМА

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Гсп тркала лого и центар собранието изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние производство на тркала лого и центар собранието е за речиси секој автомобил на патот денес. Гсп лежиштето на тркалата и склопот на центарот се достапни за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. Дизајниран со суров челичен материјал кој ги исполнува или надминува стандардите за производство на долготраен работен век. Сите склопови на центри минуваат низ процес на вакуумска вулканизација за да го подобрат структурниот интегритет на заптивката и гумените компоненти. Топчестите лежишта се распоредени токму до соодветното растојание за непречено вртење и отпорност на триење. Висококвалитетната гума ги оптимизира перформансите и издржливоста на заптивките од високи температури и атмосферски влијанија. Одговара Изберете : 2005-2020 ТОЈОТА ТАКОМА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Детални спецификации

Додатоци на производи