• Свеж
Бети Крокер Кекс Мејкер И Крофна Творецот Пакет

Бети Крокер Кекс Мејкер И Крофна Творецот Пакет

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Кога едноставно едвај чекате кекси, Производителот На Кекси Бети Крокер П.н. е.-2930црт ќе ви овозможи да печете 7 мини колачи, мафини или пусти за неколку минути. Нелепливите плочи за печење овозможуваат лесно чистење, а флексибилната шарка овозможува дури и печење. Искористете ги предностите на вклучената торба за цевки, совети и шпатула за вашите задоволства да изгледаат добро колку што имаат вкус. Кога ќе добиете желба за крофни, посегнете по овој производител на крофни да пече 7 вкусни топли и свежи крофни за неколку минути. Избегнувајте го ударот на холестерол во пржената храна со оваа машина, која ги пече вашите крофни наместо да ги пржите. Нелепливата површина На Производителот На Крофни Бети Крокер П.н. е.-2938цо обезбедува златни резултати и беспрекорно ослободување. Производител на Кекси бети Крокер И Пакет Производител На Крофни : Бети Крокер п.н. е.-2930црт Производител На Кекси : Пече 7 мини кекси, мафини или пусти за само неколку минути. Совршен за коњи, мини фритати и киче. Забавен и лесен за употреба. Нелепливи чинии за печење за лесно чистење. Флексибилна шарка за рамномерно печење. Капакот со висока купола овозможува целосно кревање на кекси. Вклучување и подготвени индикаторски светла. Стои на крајот за компактно складирање. Вклучува торба за цевки со избрани млазници, шпатула за потребите за украсување и оригинална брошура за рецепти На бети Крокер. Пинк. Бети Крокер п.н. е.-2938цо Производител На Крофни : Подготвува 7 крофни за само неколку минути. Крофните се печат наместо пржени за помалку неред и помалку маснотии. Комплетно со рачка со ладен допир, индикатор за вклучување на светлината и индикаторско светло подготвено за температура. Нелепливата површина обезбедува златни резултати и беспрекорно ослободување. Вклучува торба за цевки со избрани млазници и шпатула за потребите за украсување.

Детални спецификации

Додатоци на производи