• Свеж
Боење Весник Елен

Боење Весник Елен

DEN 194.40

Од стока
Во магацинот

Снимете ги вашите најшарени мисли! Волшебно списание за нежни, креативни луѓе кои сакаат да обојат прекрасни илустрации помеѓу брилијантни мисли. Овој практичен џотер од 128 страници е одличен за снимање белешки за патување, чување списоци, пишување приказни и боење кога сакате да се опуштите. Пенливата златна фолија ја подобрува прекрасната слика на елен на корицата, а форматот 5 х 7 лесно се вклопува во чанта, ранец или актовка. Совршен подарок за елените во вашиот живот! Дневник За Боење Елен (Тврд Повез).

Детални спецификации

Додатоци на производи