• Свеж
ПОМОШ Жилава Лента Опрема Закрпи За Јакна, Шатор И Надворешна Облека Поправка Пакет

ПОМОШ Жилава Лента Опрема Закрпи За Јакна, Шатор И Надворешна Облека Поправка Пакет

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Кога треба да водоотпорни чизми за пешачење и чевли од велур, користете заштитник од велур како Велур Од Преродба и Водоотпорен Материјал Од Ткаенина. Овој водоотпорен третман безбедно ќе ги заштити обувките од нубук, велур и водоотпорни за дишење за да ги одржите чевлите да изгледаат добро, а нозете да се чувствуваат суви. Формулата за прскање е лесна за нанесување и исто така спречува вашите омилени чевли и чизми за пешачење да се извалкаат или извалкаат. Со Revivex Велур И Ткаенина Водоотпорен вашите клоци ќе се фрла вода во ниеден момент рамен. Revive X Nubuck, Велур И Ткаенина Хидроизолација Спреј : Водоотпорен спреј безбедно водоотпорни чизми и чевли. Водоотпорни и спречува боење. Идеален за употреба на обувки од нубук, велур или ткаенина. Безбедно за водоотпорни обувки што дишат, вклучувајќи гор-Текс и настан. Третира двојно повеќе чизми од другите брендови.

Детални спецификации

Додатоци на производи