• Свеж
Јасен Градежен Филм 10 ' mil ft Ролна, Единечна Ролна

Јасен Градежен Филм 10 ' mil ft Ролна, Единечна Ролна

DEN 324.80

Од стока
Во магацинот

Јасен Градежен Филм 10 ' 3 Мил 100 стапки/Ролна, Единечна Ролна. Јасно Ц&Филм 10 ' 3 мил. Континуираните ролни со издржлив полиетиленски филм со Мала Густина (ЛДПЕ) обезбедуваат заштита од временски услови, прашина и остатоци или ргуубопитни очи. Идеален како пареа бариера или капка крпа. Овој производ е направен од јасен филм, но може да се најде и во црно. Овој филм доаѓа на 1 1/2" јадро. ОДРЕКУВАЊЕ : . СИТЕ ПРИКАЖАНИ СЛИКИ СЕ САМО ЗА ИЛУСТРАТИВНИ ЦЕЛИ. ВИСТИНСКИТЕ ПРОИЗВОДИ МОЖЕ ДА ВАРИРААТ ПОРАДИ ПОДОБРУВАЊЕ НА ПРОИЗВОДОТ. Јасно Ц&Филм 10 ' 3 мил. Тип На Заптивка : Долна Заптивка. Боја : Јасно.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Вештачки Цвеќиња Ливчиња Од Роза Прекрасни Реални Расфрлани Ливчиња Од Роза За Романтична Ноќ, Свадби Централни Делови На Патека,

1 Лажен ливче од роза е изработен од материјал од мека ткаенина кој нема да избледи од сонце или течност �

DEN 1.00

Пимфилм Фустан Кошули За Мажи Тенок Фит Истегнување Слободен Машки Фустан Кошула Тенок Фит Патник Истегнување Виолетова Медиум

Мажите Копче Надолу Кошула Краток Пролет Печатени Врвот Ракав Повик Блуза 3Д Лето Мажи Тенок Не Брчки Фу

DEN 399.84