• Свеж
Баргман 74-71-Правоаголен Леплив Рефлектор-Црвен, 3-1 4 1-1 2

Баргман 74-71-Правоаголен Леплив Рефлектор-Црвен, 3-1 4 1-1 2

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Правоаголниот Рефлектор За Лепило Баргман Е Акрилен рефлектор Од Класа "а" кој е херметички запечатен. Секој има лепило влакна назад. Димензии : 3-1/4 " х 1-1/2". Баргман 74-71-180 Правоаголен Леплив Рефлектор-Црвен, 3-1/4 "х 1-1/2".

Детални спецификации

Додатоци на производи