• Свеж
Олфа Замрзнати Предност Нелизгачки Владетел, Придружник

Олфа Замрзнати Предност Нелизгачки Владетел, Придружник

DEN 207.84

Од стока
Во магацинот

краток опис не е достапен Олфа Матирана Предност Нелизгачки Владетел, "Придружник" : големите задебелени црни броеви се лесни за читање. Владетелите имаат црни мрежни линии на секој инч, црните линии со точки ги означуваат ознаките на половина инч и црните крлежи долж цврстата линија ги означуваат четвртините и осмиците. Замрзнатиот грб се држи на место за безбедно, стабилно сечење, но овозможува репозиционирање на владетелот за мали прилагодувања. Употреба : 1 "х 12.5" ги надополнува поголемите владетели и е совршен за едноставни крпеница, готови блокови, граници и врски. Идеално е да имате во близина на машина за шиење. одлично за изработка на хартија. За десна и лева употреба. Дупка за погодно виси. Достапно во 10 големини. Увезени.

Детални спецификации

Додатоци на производи