• Свеж
Монтаук Сиомха Шеврон Област Килим, Сива Слонова Коска, 5'8'

Монтаук Сиомха Шеврон Област Килим, Сива Слонова Коска, 5'8'

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Сафавиех Монтаук Мтк812а Рачно Ткаен Сив / Тепих Од Слонова Коска Колекцијата Монтаук ја доловува суштината на секојдневниот дизајнерски стил во рамни ткаени килими кои ги надополнуваат домовите од крајбрежните до современите. Рачно изработени од памук за јасност на бојата, килимите Монтаук се ткаени за да создадат класични ефекти на вратоврска икат кои ќе бидат одличен додаток на секоја просторија. Килимот има приближна дебелина од 0,25 инчи.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.000 производи на SAFAVIEH денес. Сафавиех Монтаук Мтк812а Рачно Ткаени Сива / Слонова Коска килим.

Детални спецификации

Додатоци на производи