• Свеж
Лего Јура Светски Момчиња 4 - Гаќи, Пакет

Лего Јура Светски Момчиња 4 - Гаќи, Пакет

DEN 271.68

Од стока
Во магацинот

Момче Лего Јура Светот 5 пакувајте гаќи изработени од чешлан памук со еластичен појас за дополнителна удобност. Без ознаки за дополнителна удобност. Карактеристики ликови Од Лего Светот На Јура што може да ги вклучи Овен И диносаурусите во забавни и шарени дизајни! Лего Јура Светска Долна Облека За Момчиња, 5 Гаќички За Пакувања (Мали Момчиња И Големи Момчиња).

Детални спецификации

Додатоци на производи