• Свеж
Наде Монети NCC1-Анти-Џем Рака-Чудак Монета Сортирач И Обвивка Сребро

Наде Монети NCC1-Анти-Џем Рака-Чудак Монета Сортирач И Обвивка Сребро

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Броењето монети на редовна основа може да биде мачна задача, со дополнителен ризик од грешка кога ја правите рачно без никаква помош. Повеќето решенија се напојуваат со електрична енергија и можат да бидат многу скапи. Ова Надекс Монети Анти-Џем Рака-Чудак Монета Сортирач и Обвивка се напојува рачно со помош на рачката чудак и сортирање канал кој издава монети во правилна цевка, елиминирање на сите човечки грешки кои можат да се појават поради погрешна пресметка. Исто така, го намалува времето и потребната енергија. Корисникот истура монети во бункер, ја врти рачката на чудакот со стабилно темпо, а монетите ќе бидат одделени во соодветните канти; Го Сортира секој тип НА монета во САД; чудак за рачно сортирање, не е потребен штекер; Рачниот сортирач може да се користи за сортирање на влажни монети од фонтани или од вакууми за миење автомобили и не страда Од никакви метежи или електрични проблеми; Издржливи, компактни и лесни материјали дизајнирани да траат, но исто така е доволно пренослив за земете во движење; вклучува 5 цевки за монети и 270 обвивки за монети.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметност Ѕид Декор Земја Илустрација

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметнос

DEN 351.20