• Свеж
5Х114. 10ЕТ 87ЦБ ЦРНА МАШИНСКИ

5Х114. 10ЕТ 87ЦБ ЦРНА МАШИНСКИ

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

ЈОН 186 17Х8 5Х114.3/5Х127 10ЕТ 87ЦБ ЦРНО/МАШИНСКИ Секое од овие тркала е произведено со користење на супериорни материјали кои обезбедуваат издржливост и функционалност. Овие бандажи додаваат секси, елегантен стил на вашето возење. Сите Јонски Бандажи ги поминаа стандардите НА ISO 9000, OEM, SEA, JWL-T, ПРЕКУ И TUV. Изработени со различни дизајни и завршетоци, Јонските Бандажи сигурно ќе го надополнат изгледот на секое возило. Променете ги вашите стари, здодевни тркала денес со најелитните тркала на пазарот.

Детални спецификации

Додатоци на производи