• Свеж
Стандарден Господар ремонт комплет ЗА ГМ 8. диференцијални Одговара изберете: 1988-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400, 1994-ШЕВРОЛЕТ С КАМИОН

Стандарден Господар ремонт комплет ЗА ГМ 8. диференцијални Одговара изберете: 1988-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400, 1994-ШЕВРОЛЕТ С КАМИОН

DEN 2464.00

Од стока
Во магацинот

Сад стандард Мајстор ремонт комплет ЗА гм 8.5 диференцијал. Сад Стандардна Опрема Господар Ремонт Колекции обезбеди сите потребни делови за диференцијален ремонт во еден едноставен дел број. Заштедете време и пари и добијте ги точните делови што ви се потребни за вашата специфична инсталација. Сад Стандардна Опрема Господар Ремонт Колекции ви даде сите висококвалитетни инсталација делови што треба да се започне и да ја заврши секоја диференцијална работа. Стандардната Опрема во САД нуди повеќе комплети по мерка од кој било друг производител во индустријата за да ги задоволи вашите специфични потреби за инсталација. Овој комплет користи висококвалитетни лежишта И Трки Којо/Тимкен заедно со висококвалитетни пломби и мали делови. Комплетите За Ремонт На Стандардна Опрема во САД се најсеопфатните и најкомплетните комплети на пазарот, бидејќи Стандардната Опрема ВО САД прави опсежно истражување за да се осигура дека секој комплет има се што ви треба за вашата апликација. Одговара НА ГМ 8.5" задниот дел. Користи Којо лежишта и трки. Вклучени се носечки лежишта и трки, лежишта и трки, заптивка за шипки, комплетен комплет за шипки, завртки за прстенести запчаници, навртка за штипки, ракав за здроби, шкафче за конец, соединение за обележување со четка и заптивка. Одговара Изберете : 1988-2000 ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400 1994-2000 ШЕВРОЛЕТ С КАМИОН 1981-1992,1994-2000 ШЕВРОЛЕТ ПРИГРАДСКИ 1979-1986 ШЕВРОЛЕТ Ц10 1989-2000 ГМЦ СИЕРА 1995-1998 ШЕВРОЛЕТ ТАХО 1999 гмц денали 1987 шевролет Р10 1994-2000 ГМЦ СОНОМА 1970-1981 ПОНТИЈАК ОГНЕНА ПТИЦА 1970-1981 ШЕВРОЛЕТ КАМАРО 1979,1981-1991,1993-1999 ГМЦ ПРИГРАДСКИ 1979-1986 ШЕВРОЛЕТ К10 1970-1996 ШЕВРОЛЕТ КАПРИС 1987 ШЕВРОЛЕТ В10 1973-1987 БУИК РЕГАЛ 1997-2003 ШЕВРОЛЕТ ЕКСПРЕС Г1500 1970-1979 ШЕВРОЛЕТ НОВА 1981-1995 ШЕВРОЛЕТ Г20 1992-1998,2000 ГМЦ ЈУКОН 1980-1994 шевролет БЛЕЈЗЕР 1999-2000 Кадилак ескалада 1988 гмц ГМТ-400 1995-1996 ШЕВРОЛЕТ Каприс / импала 1985-1987 ОЛДСМОБИЛ КАТЛАС ВРХОВЕН И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ Го Вашето Возило во нашиот додаток за вклопување НА ПРОВЕРИ.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметност Ѕид Декор Земја Илустрација

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметнос

DEN 351.20