• Свеж
Данзе Д454422БР Антиохија Единечна Рачка Повлечена Кујнска Славина Со Повлекување На Повлекување, Падната Бронза

Данзе Д454422БР Антиохија Единечна Рачка Повлечена Кујнска Славина Со Повлекување На Повлекување, Падната Бронза

DEN 639.84

Од стока
Во магацинот

Класик се среќава современа Со Антиохија® Тапа За Кујна Со Една Рачка. Неговото црево става вода таму каде што ви треба. Обележан со течни, духови облини, чистиот и прилагодлив дизајн На Колекцијата Antioch® природно се вклопува со секој декор. Кујнска славина за монтирање со една дупка со Систем за Повлекување На Повлекување и Лесно прилагодлива Тежина на Зафат. Изборна плоча за палуба, DA493172, продадена одделно за апликации со 3 дупки. Вртливиот излив од 360 степени 15-3/4" висок со 7-15/16" достигне. Опции за прскање со двојна функција : газиран поток или моќен спреј. 1.75 ГПМ макс аерација/2.2 гпм макс спреј @ 60пси. Ги исполнува стандардите поставени ОД АДА (Закон За Американци со Попреченост); НСФ/АНСИ 372. Издржлив керамички диск вентил за перформанси без капе. Вклучува интегрален вентил за проверка за спречување на повратен проток. 9/16" - 24УНЕФ 3/8 " врска за компресија. Максимална дебелина на палубата : 2-1/2". Данзе доживотна ограничена гаранција за дефекти во производството.

Детални спецификации

Додатоци на производи