• Свеж
Dreamline Unidoor Плус 33-во. В во. Ч Врата За Туширање Со Шарки Без Рамка Во Сатенска Црна Боја

Dreamline Unidoor Плус 33-во. В во. Ч Врата За Туширање Со Шарки Без Рамка Во Сатенска Црна Боја

DEN 5919.84

Од стока
Во магацинот

Dreamline Unidoor Plus е врата за туширање со шарки без рамка или куќиште што е совршено дизајнирано за денешните современи трендови. Со модерна привлечност и елегантни чисти линии, Унидор плус додава допир на безвременски стил на секој простор во бањата. Ексклузивен Чистокрвен водоотпорен и отпорен на дамки стаклен слој додава супериорна заштита од дамки и е речиси без одржување. Унидор плус е дел од Колекцијата Dreamline Unidoor, најразновидната линија на туш врати и куќишта на пазарот. Без оглед на вашите потреби, Dream Line има крајно решение за вашиот проект за туширање! Големина на моделот : 33-33 1/2 во. В х 72 во. Ж; Прошетка-Во Отворање : 26 во.; Конфигурација : Врата За Туширање и Внатрешен Панел. Во прилог на ѕидот со 1 во. анодизиран Алуминиумски У-канал; 1/2 во. ширина или прилагодување надвор од водоводот достапно на страната На Внатрешниот панел. Премија 3/8 во. (10мм) дебело сертифицирано калено стакло; Чиста вода Од Соништата И стаклена обвивка отпорна на дамки; Тип На Стакло : Јасно.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметност Ѕид Декор Земја Илустрација

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметнос

DEN 351.20