• Свеж
К. Андерсон Путер Од Кикирики Исполнет Ѓевреци, Оз

К. Андерсон Путер Од Кикирики Исполнет Ѓевреци, Оз

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Поттикнете ја желбата за слатка и солена закуска со Овие Ѓеврек Грутки Исполнети Со Путер Од Кикирики Од Андерсон. Комбинирајќи го солениот вкус и крцкавата текстура на ѓевреците со мазната, кремаста текстура и слаткиот вкус на путерот од кикирики, овие грутки ѓеврек работат на задоволување на секаков вид желба за ужина. Овие закуски со путер од кикирики се одлично уживање во секое време бидејќи секое парче е совршено со големина на залак за уживање колку или малку колку што сакате истовремено и исто така се со големина на патување за да уживате во вкусна закуска во движење. Задоволете ја желбата за ужина СО Ѓеврек Грутки Исполнети Со Путер Од Кикирики Од Хк Андерсон. Вкусни слатки и солени закуски. Ја комбинира крцкавата текстура на ѓевреци со мазната кремаст путер од кикирики. Секое парче е совршено со големина на залак за лесно порција закуска. Одлично задоволство во движење. 41 порции по контејнер.

Детални спецификации

Додатоци на производи