• Свеж
Четири Сезони Тенок Линија Запечатување Мијалник

Четири Сезони Тенок Линија Запечатување Мијалник

DEN 607.84

Од стока
Во магацинот

Опис на брендот : Четири Сезони произведува комплетна линија на замена на производи за контрола на климата за денешните возила и е најголемиот резервен снабдувач во индустријата.А/Ц Колектор Заптивка Мијалник " Боја кодирана за да одговара, висококвалитетна конструкција, Универзални апликации, Универзални апликации, Универзални апликации" - Заптивка На Колектор А/Ц. Дизајниран да ги исполнува или надминува оригиналните спецификации на делот. Точна опрема и оригинална замена. Одговара на различни марки и модели. Внимателно проверете ја опремата на возилото пред купувањето.

Детални спецификации

Додатоци на производи