• Свеж
Кингстон Месинг КБ3495П Реставрација 4 Центриет Бар Тапа, Масло Нанесуваат Бронза

Кингстон Месинг КБ3495П Реставрација 4 Центриет Бар Тапа, Масло Нанесуваат Бронза

DEN 5756.80

Од стока
Во магацинот

Додадете елегантен, традиционален стил во поставувањето на вашата лента со оваа славина. Идеален за подготовка на храна и чистење, високиот излив лесно ќе овозможи различни задачи. Висококвалитетна Месинг Конструкција. Издржлив Кертриџ Без Миење. 4 " Инсталација На Центри. 7-1/16" Излив Дозвола. 3-1/2" Излив Дофат. 1,8 ГПМ/6,8 ЛПМ Стапка На Проток на Излив на 60 ПСИ.

Детални спецификации

Додатоци на производи