• Свеж
Тридент Експерт Случај За Самсунг Галакси С-Црвена Слива

Тридент Експерт Случај За Самсунг Галакси С-Црвена Слива

DEN 384.00

Од стока
Во магацинот

Новиот Експертски Случај За Samsung Galaxy S8 има Елегантен и Заштитен дизајн. Ова има јасен грб отпорен на гребење и браник отпорен на удари. Отпорен на гребење јасен грб. Зацврстена задна плоча. Одговорни копчиња. Подигната рамка. Браник отпорен на удари.

Детални спецификации

Додатоци на производи